Op. Dr. Melih YILDIZ

Op. Dr. Melih YILDIZ

1977 yılında Karlıova’da doğdum. Karlıova İlköğretim Okulu’nda okuduktan sonra Adana Mehmet Kemal TUNCEL Lisesi’ni bitirdim. 1996 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başlayıp 2002 yılında mezun oldum.

Bingöl Çeltiksuyu Sağlık Ocağı’na atandım. Ardından 1,5 yıl Bingöl İl Sağlık Müdür Yardımc ılığı görevinde bulunduktan sonra Merkez 1 No’lu Sağlık Ocağı, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Devlet Hastanesinde çalıştım. Vatani görevimi İstanbul’da yaptıktan sonra 2007 yılında İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde başladığım ihtisasımı 31 Ocak 2013 tarihinde bitirerek Çocuk Cerrahi Uzmanı oldum.

Uzmanlığımı aldıktan sonra Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine atandım. Yenidoğan ve Çocuk Hastalıkları Cerrahisi Operasyonları yaptım. 2016 yılında İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesine atandım. Ardından yeni açılan Çiğli Bölge Eğitim Hastanesine Çocuk Cerrahisi Uzmanı olarak atandım. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesinde 2 yıl çalıştıktan sonra Özel Sektörde çalışmayı planlayarak muayenehane açtım.

Sohbete Başlayın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Randevu Alın
web tasarım izmir web tasarım ajansı homeopat rita kaya akustik sünger izmir