Hakkımızda

Op. Dr. M.Yusuf DEMİRCAN Kimdir?

1974 de Samsun’ da doğdum. İlk öğrenimim Denizli ve Kıbrısta olmak üzere orta ve liseyi Kıbrıs Türk Maarif Kolejinde bitirdim. 1998 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Devlet ve Özel Sektörde Acil Hekimi olarak çalıştım. 2014 yılında İzmir Dr. Behçet UZ Çocuk Hastanesinden Çocuk Cerrahisi uzmanlığımı aldıktan sonra Van’ da ve Afrika’ da Devlet adına çok sayıda operasyon deneyimi edindim.

2016 yılında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinden Yardımcı Doçent Ünvanı aldığım halde Üniversite yerine Özel Sektörde hizmet etmeyi planlayarak bu muayenehaneyi sizlerin hizmetine açtım.

Bebek ve Çocuk hastalıkları Cerrahisi Alanında Şehrimize ihtiyaç bulunan özel olarak hizmet vererek doğru tanı, hızlı teşhis ve tedavi imkanlarımızla çocuklarımıza hak ettikleri kalitede hizmet etmeyi amaçladık ve bu bağlamda hizmet veriyoruz.

Op. Dr. Melih YILDIZ

1977 yılında Karlıova’da doğdum. Karlıova İlköğretim Okulu’nda okuduktan sonra Adana Mehmet Kemal TUNCEL Lisesi’ni bitirdim. 1996 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başlayıp 2002 yılında mezun oldum.

Bingöl Çeltiksuyu Sağlık Ocağı’na atandım. Ardından 1,5 yıl Bingöl İl Sağlık Müdür Yardımc ılığı görevinde bulunduktan sonra Merkez 1 No’lu Sağlık Ocağı, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Devlet Hastanesinde çalıştım. Vatani görevimi İstanbul’da yaptıktan sonra 2007 yılında İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde başladığım ihtisasımı 31 Ocak 2013 tarihinde bitirerek Çocuk Cerrahi Uzmanı oldum.

Uzmanlığımı aldıktan sonra Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine atandım. Yenidoğan ve Çocuk Hastalıkları Cerrahisi Operasyonları yaptım. 2016 yılında İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesine atandım. Ardından yeni açılan Çiğli Bölge Eğitim Hastanesine Çocuk Cerrahisi Uzmanı olarak atandım. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesinde 2 yıl çalıştıktan sonra Özel Sektörde çalışmayı planlayarak muayenehane açtım.